בתי מלון בהונגריה

בתי מלון בהונגריה בדרך כלל מעוצבים בסגנון ייחודי המשלב מסורת עם מודרניזציה. המבנים הם עתיקים ויפים, סגנון האר-נובו שולט ברובם, אולם הם משלבים בתוכם אלמנטים מודרניים, כגון: גישה לאינטרנט, שירותים לעסקים ועוד.

השירות בבתי מלון בהונגריה מדורג כגבוה מבין בתי המלון באירופה, והצוות בדרך כלל יהיה מנומס ויעזור בהמלצות על אתרי בילוי, מסעדות, סיורים ועוד.

למרות שמזג האוויר בהונגריה הוא נוח לרוב ולא ממש חם, רוב בתי המלון בהונגריה בחרו לשפץ את חדריהם ולהוסיף מיזוג אוויר, לפחות בחלקם. יש לציין כי מיזוג האוויר במלונות אלה לא תמיד חזק, אולם הוא בהחלט מספיק לשהייה בעיר עם מזג אוויר נוח. בהונגריה מומלץ לבקר בעונות המעבר כאשר מזג האויר נעים ופחות צפוף. בקיץ עקב שיא עונת התיירות עלולים להיות ימים חמים ועומס בבתי המלון.

ניתן להתרשם מתמונות ולקבל מידע אודות מלונות בהונגריה על ידי לחיצה על הקישור הבא, כמו כן לבצע הזמנה למלון אונליין הזמן מלון בהונגריה.

מידע כללי אודות בתי מלון בהונגריה

חופשת ספא בהונגריה

אם אתם רוצים להתפנק ולהירגע בחופשת ספא נהדרת, הונגריה היא המדינה שלכם! רוב אתרי ומלונות הספא נמצאים בבודפשט הבירה, והם מציעים בריכות מינרלים טבעיות חמות, עיסויי גוף למיניהם, סאונה מכל הסוגים ועוד שירותי ספא רבים. דוגמא לכך הינו מלון Corinthia Hotel Budapest. טיפולי הספא בהונגריה ובבודפשט עצמה כוללים גם טיפולים רפואיים ופרא-רפואיים מקצועיים, ומגיעים אליה אנשים רבים שהופנו לטיפול כזה. מלונות הספא בהונגריה הוקמו עוד בשנים של המאה ה-16 והם מוכרים היטב בקרב אנשי הרוח והמשוררים ההונגרים.

חופשה אקטיבית בהונגריה

בשנים האחרונות הפכה הונגריה ליעד מושלם עבור נוסעים המעוניינים לשלב בחופשתם פעילויות ספורט שונות, כגון: רכיבה על סוסים, גולף, דיג ועוד. ניתן לדוג בנהרות ובאגמי הונגריה, שאחד המפורסמים שבהם הוא אגם בלטון. גם אתרי ריצה קיימים בהונגריה (רובם בבודפשט) ותחרויות מרתון מתקיימות בה מספר פעמים בשנה. רבים מהמלונות בהונגריה מציעים אפשרויות ללימוד רכיבה על סוסים, וכמובן, קיימים ברחבי המדינה מלונות שמציעים מגרשי ספורט להנאת האורחים.

חופשה עם הילדים בהונגריה

הונגריה לא מקפחת את הילדים. אמנם רבות מהאטרקציות המיועדות לילדים נמצאות בבודפשט, אולם כל הפעילויות שהזכרנו קודם תחת חופשה אקטיבית, יכולות להתאים גם לילדים. בבודפשט ניתן לבלות יום בגן החיות הבוטני, ליהנות בפארק השעשועים וידאם שקיים כבר 150 שנה וכולל כ-20 מתקני שעשועים, לבקר בבית המשחקים Palace of Miracles, במוזיאון התחבורה ועוד. ישנם בתי מלון שמתאימים ללינת משפחות ומציעים חדרים מחוברים עבור הילדים, וכמובן ישנן דירות נופש ומלונות דירות שמתאימים למשפחות גדולות יותר המעוניינות בעצמאות מוחלטת וניהול החופשה בדרכן.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram