בתי מלון בארה"ב

בתי מלון בארצות הברית הם בדרך כלל ברמה גבוהה יותר ומושקעים יותר מאשר בתי מלון באירופה. החדרים בהם מרווחים, המיטות ברוב החדרים גדולות - מה שנקרא 'קינג סייז', ולפעמים החדרים יכולים להתאים מלונות בארצות הברית הוא מעט שונה: מלון המדורג ברמה של 2 כוכבים הוא די פשוט, אך הרמה הכללית שלו עדיין גבוהה יותר מדירוג 2 הכוכבים שאנחנו מכירים באירופה. מלונות ברמה של 5 כוכבים בארצות הברית הם ממש מפוארים וכוללים סוויטות ברמה גבוהה, שירותים מודרניים ותוספות מפנקות.

ארה"ב היא מדינה ענקית ומחולקת לאלפי אזורים שבהם ניתן לטייל וללון, וכשבוחרים מקום לינה כאן, חשוב מאוד לבדוק היטב אזורים מומלצים יותר ואזורים מומלצים פחות, בעיקר בערים הגדולות. כמו כן, ניתן לבקר בארצות הברית בכל עונות השנה. מרחביה העצומים של המדינה מאפשרת סוגי אקלים שונים וכך כל אזור עם מזג האויר המאפיין אותו.

ניתן להתרשם מתמונות ולקבל מידע אודות מלונות בארצות הברית על ידי לחיצה על הקישור הבא, כמו כן לבצע הזמנה למלון אונליין הזמן מלון בארצות הברית.

מידע כללי אודות בתי מלון בארה"ב

בתי מלון בערים הגדולות

בערים הגדולות, כמו ניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ועוד, תמצאו מלונות ענק המכילים מאות חדרים, די פשוטים בסגנונם ובעיצוב מסורתי. החדרים במלונות אלה הם קטנים ביחס לבתי מלון בארה"ב, אך עדיין מרווחים. במרכזי הערים המלונות הם יחסית יקרים, ואילו בתי מלון הממוקמים בפרברים זולים יותר משמעותית.

סוגי החדרים בארצות הברית

בחדרי מלונות בארה"ב יש בדרך כלל מיטות זוגיות ולא מיטות יחיד נפרדות. חדרים לשלושה ולארבעה יכללו בדרך כלל שתי מיטות כפולות, ולמי שמחפש חדר זוגי, המורכב משתי מיטות נפרדות, לא יובטח חדר כזה, אלא ייתכן שיקבל חדר עם מיטה זוגית אחת בלבד כלומר, חדר כפול ולא זוגי. המיטות בחדרים הן בדרך כלל בגודל קינג סייז, אך לא תמיד. במלון בארה"ב ניתן לבקש גם חדרים לחמישה ישנים, אך בגדר בקשה בלבד וייתכן כי הילדים יצטרכו לחלוק מיטה עם ההורים, או לחלופין להוסיף תשלום במקום על מנת לקבל מיטה מתקפלת.

מלונות נופש ותוספות תשלום במקום

בערים ובמקומות שנחשבים אתרי נופש כמו אורלנדו, לאס וגאס, הוואי ומיאמי ביץ', המלונות מגדירים עצמם כמלונות נופש ודורשים מהאורחים תוספת תשלום במקום על הגדרתם זו. בדרך כלל תנוע התוספת בין 1 ל-5 דולר לחדר ללילה, אך ייתכנו מקומות בהם המלון ידרוש גם עד 25 דולר לחדר ללילה - זה במקומות היוקרתיים יותר כמו בהוואי. תוספות תשלום אחרות המקובלות בבתי מלון בארה"ב הן תוספת בגין שימוש בטלפון ותוספת בגין שימוש בחשמל. תוספות אלה, כאמור, אינן כלולות במחיר המלון ויש לשלמן בעת רישום הכניסה למלון. כמובן, הלקוח מודע לתוספת שיצטרך לשלם במקום.

חופשה עם הילדים

ארצות הברית בהחלט מתאימה לקטגוריה של חופשה עם הילדים, ויש לה המון מה להציע כמעט בכל מקום - פארקי שעשועים של דיסני פרוסים באורלנדו, מיאמי, אנהיים, סן דייגו, סן פרנסיסקו ועוד, פארקי מים, אקווריומים, מרכזי חלל ועוד ניתן למצוא בכל מקום אפשרי. כאשר אתם מחליטים לנסוע לחופשה בארה"ב עם הילדים, כדאי תמיד לבדוק האם בתי המלון באמת יכולים להציע חדרים מותאמים למשפחות, ותמיד חשוב לזכור לומר את האמת בנוגע למספר וגילאי הילדים שיתארחו במלון, מאחר ובמלונות מסוימים יש הגבלת גיל, ובמקרה של אי אמירת האמת בעת ההזמנה, המלון אף יכול להגיע למצב בו לא יהיה מוכן לקבל את האורחים.
חופשה נעימה!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram